19.02.2016 19:00

Odpovědi na tři nejčastější dotazy pro budoucí studenty

Do těchto dotazů nejsou zahrnuty dotazy ohledně přijetí na naší školu...:-)

 

Na jaké obory vysokoškolského vzdělání chodí vaši žáci po ukončení školy?

My předpokládáme, že by to měl být obor Fyzioterapie, ale v tomto školním roce se nám kromě tohoto oboru a samozřejmě ještě vyjímečně i jiných oborů vysokoškolského vzdělání hlásí naši žáci téměř ve stejném počtu na obor Nutriční terapie. Pokládáme to za jakousi symbiózu v našich oborech vzdělání právě se zdravým životním stylem, ke kterému nepatří jen sport, regenerace, ale také výživa.

 

Jsou opravdu obory vašeho studia MLW a MF, tak praktické?

Pro tuto odpověď Vás raději odkážeme zde.

 

Jaké je v Rýmařově a u vás na škole využití volného času? Je v Rýmařově dostatek kroužků?

Kromě základních kroužků, které máme na škole (sportovní hry, horolezení s Andreou, cvičení s Danem atd.) můžete využití volného času shlédnout zde, kromě toho máme v Rýmařově mmj. také 150 m od školy sportovně kulturní areál s posilovacími stroji a CrossFit parkem, Skatepark, hřiště na plážový volejbal, několik multifunkčních hřišť (tenis, fotbálek, basketbal, volejbal atd.), atletický ovál s tartanem, v zimě několik kilometrů stop pro běžecké lyžování (250 m od školy) atd., to vše mohou naši žáci bezplatně využívat.

—————

Zpět