08.02.2015 10:07

Dny otevřených dveří

Děkujeme všem rodičům a žákům za zájem, který projevili o naše obory na dnech otevřených dveří. Do naší školy se přišli podívat necelé tři desítky zájemců z 8. a 9. tříd základních škol a jejich rodičů z různých okresů: mmj. Bruntál, Opava, Jeseník, Šumperk, Olomouc, Prostějov a Přerov. Děkujeme rodičům i žákům, že čas, který jsme s nimi strávili nevyšel na prázdno. Naši žáci a učitelé předvedli potencionálním zájemcům terapeutické techniky používané na naší škole a žákům i rodičům byly zodpovězeny dotazy týkající se studia u nás na škole. Pokud se ještě najdou zájemci z řad žáků, kteří nestihli dny otevřených dveří, mohou se ještě přijít podívat po předchozí telefonické domluvě kdykoli do konce měsíce února.

Mgr. Marek Bocián - ředitel školy

—————

Zpět